PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106154}
6,5 26 598
ocen
6,5 10 1 26598
6,1 9
ocen krytyków
Wimbledon
powrót do forum filmu Wimbledon

••••&# 8226;•••&#82 26;•••&#8226 ;•••• Zobacz ••••&# 8226;•••&#82 26;•••&#8226 ;••••& #8226;•••&#8 226;•••&#822 6;•••• •••• Zobacz ••••&# 8226;•••&#82 26;•••&#8226 ;••••

1. Ta historia jest wyssana z palca
2. Jak był 3 set to wiedziałem że ten drugi w tie breku dwa razy w siatkę trafi - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
3. Jak był decydujący set to wiadome było że wygra 6:4 - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
4. Też można było się domyśleć że sędzia oszuka - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
5. Jak przegrywał wiedziałem że zacznie padać deszcz - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
6. Jak już był decydujący gem to oczywiste było że będą się długo wymieniać piłką - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
7. Już na początku było widać że się zakocha w tej pannie - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
8. Taka miłość nie istnieje
9. Wiadome tez było że jego brat postawi na niego w zakładach - co świadczy o tym iż film jest przewidywalny
10. A Tak na poważnie to ogólnie fajny filmik ocena 8/10 :)

pozdrawiam
ps. LLeytona nikt nie pokona

użytkownik usunięty
kano

moze i prawda, ale hmmm... moim zdaniem za duzo sie powtarzasz ze film jest przewidywalny. mi sie tam osobiscie film bardzo podobal

ocenił(a) film na 10
kano

Prorok jaki, czy co?? :P Mi film się podobał i już!:)

ocenił(a) film na 4
kano

Przewidywalny, przewidywalny, przewidywalny... Przewidywalny jak każda komedia romantyczna!!!!! Takie mało ambitne. PRZEWIDYWALNE;) fimy też są potrzebne. No w kńcu biel nie istnaiała by, gdyby nie było czerni...:) Pozdrowienia.

kano

1. wiedzialem ze taki temat sie pojawi - znaczy ze autor jest przewidywalny, czy jak?

;-)

kano

Przewidziałem, że część ludzi nie skuma żartu co oznacza, że ten film nie jest dla nich i nie powinien im się podobać :D

ocenił(a) film na 8
kano

Lleytona nikt nie pokona mówisz? Hmm... a co z Federerem? :P

kano

no i co z tego ze był przewidywalny moze i nie była to komedia ale film bardzo przyjemny i lekko się oglada nie musisz się tak podniecać ze wszystko przewidziałeś... bo ten deszcz to przewidziałes jak zaczęło grzmiec :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones